Flymaster príslušenstvo
Flymaster obal Flymaster obal Flymaster obal
"Parapocket"

Nové púzdro "Parapocket" pre všetky zariadenia Flymaster je vyrobené z odolného materiálu, ponúkajúc ochranu pred opotrebením a oškretím. Obal bol navrhnutý špeciálne pre Flymaster zariadenia s otvormi pre konektory. "Parapocket" sa skladá zo štandardného obalu pre zariadenia a držiaku pre postroj. Vďaka tomu sa môže priamo pripnúť na popruh postroja s použitím suchého zipsu. Držiak je zosílený kovovým pásikom a dovoľuje prispôsobiť naklonenie prístroja.

Kontaktujte nás pre vyskúšanie púzdra.

Doporučená koncová cena: € 20,-

 
Flymaster obal Flymaster obal Flymaster obal Flymaster obal
"Legpocket"

Flymaster predstavuje "Legpocket" pre všetky zariadenia. Púzdro je vyrobené z odolného materiálu, ponúkajúc ochranu pred opotrebením a oškretím. Bolo navrhnuté špeciálne pre Flymaster zariadenia s otvormi pre konektory. "Legpocket" sa skladá zo štandardného obalu pre zariadenia a držiaku so suchým zipsom na gumennom páse. Môže byť komfortne pripnuté na nohu, ruku alebo inde pomocou suchého zipsu a tým bezpečne používať prístroje bez ďalších držiakov.

Kontaktujte nás pre vyskúšanie púzdra.

Doporučená koncová cena: € 20,-

 
Flymaster obal Flymaster obal
"Gliderpocket"

Flymaster ponúka "Gliderpocket" pre všetky zariadenia. Púzdro je vyrobené z odolného materiálu, ponúkajúc ochranu pred opotrebením a oškretím. Bolo navrhnuté špeciálne pre Flymaster zariadenia s otvormi pre konektory. Toto púzdro je ideálne pre závesné lietanie, pretože s kovovým vystužením a so suchým zipsom môže byť pripojené na hrazdu, alebo iný rozmernejší materiál. Toto vystuženie zároveň umožňuje pevné a stabilné uchytenie prístroja v požadovanej pozícii.

Kontaktujte nás pre vyskúšanie púzdra.

Doporučená koncová cena: € 20,-