Flymaster GPS SD

Flymaster GPS SD
PrehľadVlastnostiNa stiahnutie

Flymaster ponúka prístroj GPS SD, nový prístroj zameraný hlavne na voľné lietanie.

GPS SD ponúka všetky možnosti pre voľné lietanie ako ponúkajú modely NAV SD a LIVE SD, ale neponúka možnosti na súťažné lietanie ako napr. zadať traťovú úlohu, veľkosť kružníc otočných bodov, sú vynechané niektoré dátové polia a podobne.

Základom GPS SD bol model GPS, ale je prerobený preberajúc výhody a výkon modelu LIVE SD. Architektúra prvkov zostala zachovaná, novšia základná doska a nové uloženie displeja so zvýšenou ochranou proti zlomeniu.

Okrem konfigurovateľnýh dátových polí, samozrejme umožňuje užívateľovi prispôsobovať a definovať rozvrhnutie jednotlivých stránok zariadenia. GPS SD podporuje funkcie zakázaných oblastí čím zvyšuje bezpečnosť lietania. Nový matný design obalu poskytuje vyžšiu odolnosť voči šrabancom a poškodeniu.

Nový Flymaster GPS SD je určený hlavne pre začínajúcich ale aj pre pokročilých pilotov a poskytuje výhody vária a gps navigácie v jednom zariadení. Robí navigáciu pri voľnom lietaní jednoduchšou, poskytujúc najlepšiu hodnotu na trhu.

Súčasťou balenia je prepravné ochranné púzdro, USB kábel na pripojenie k PC, sieťová nabíjačka, nálepky.

Doporučená koncová cena: € 429,-

Hlavné vlastonosti:

- 50 kanálové GPS, vysoká citlivosť (-160 dBm), rýchly šatrt (< 1 seknuda do prvého zachytenia polohy), aktualizácia polohy 4x za sekundu
- vysoko kontrastný displej s rozlíšením 320x240 bodov
- vysoko citlivý váriometer (rozlíšenie 0.01 m/s)
- indikátor posledného stúpania
- 6 osý akcelerometer a magnetometer
- “Data Logger” - zapisovač dát s veľkou kapacitou až 300tis. bodov zahŕňajúcich pozíciu, rýchlosť, výšku (833hod letu s 10s intervalom zápisu)
- bezdrôtové rozhranie na pripojenie externých snímačov, ako air-speed sonda, teplomer, atď.
- Li-Ion nabíjacia batéria (až 30 hodín prevádzky)
- kapacita pamäte 448 bodov, 248 letov, viac ako 300tis. bodov v záznamoch
- GPS nemá funkcie súťažného lietania, t.z. nedá sa nadefinovať traťová úloha
- McReady funkcie (vyžaduje sa TAS sonda)
- slot na mikro SD kartu

Nový grafický procesor poskytuje dostatok výkonu na grafické výpočty a užívateľ si môže sám nadefinovať rozloženie jednotlivých stránok.

Flymaster GPS poskytuje funkcie zakázaných oblastí s nastaviteľnými upozorneniami priblíženia, náhľadmi na zakázané oblasti a s údajmi o výškach.

NázovVerziaDátumVeľkosť 
Klikni sem pre presmerovanie na aktuálne súbory.